Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie producatoare de alimente vegetariene din Rheinland-Pfalz, angajam cu incepere imediata: Electrician industrial Descrierea jobului: • Punerea in functiune ale instalatiilor de productie • mentenanța preventivă, corectivă și periodică a tuturor sistemelor, structurilor și componentelor, executată cu obiectivul de a asigura funcționarea în condiții de securitate și fiabilitate Ce va oferim: • Contract de munca pe perioada determinata • Salar negociabil incepand de la 2.000,00 Euro/luna brut • Posibilitatea de a fi preluat de catre client • Compania noastra prea 50% din costurile de cazare (maxim 400,00 Euro pe luna) Asteptam CV-ul dumneavoastra complet, cu denumirea tutror angajatorilor

Cerinte

Profilul dumneavoastra: • Studii de profil finalizate • Capacitatea de a muncii singur si rapid • Disponibilitate de a muncii in trei ture • Cunostinte de limba germana la nivel de comunicare, B1 • Permis de conducere si masina proprie

3 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja