Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza electrician industrial pentru o companie din Oldanda NU percepem commision sau alte taxe!!! Oferta: -Salariu motivant, se va negocia in urma interviului cu angajatorul -Veti lucra intr-un mediu industrial pentru mai multi clienti specializati in dezvoltarea si fabricarea sistemelor electrotehnice, sisteme de operare pentru industrie, care sunt folosite in sere, cultivarea ciupecilor, cresterea animalelor -Veti lucra la locul de munca sau intr-o locatie externa unde veti fi responsabil de montajul, mentenanta si modificarile facute la masinile/sistemele industriale -Veti fi responsabil si de punerea in functiune a aparatelor, masinilor industriale si solutionarea problemelor electrice si tehnice -Veti lucra individual sau in echipa

Cerinte

Cerintele angajatorului: -Limba Engleza la nivel conversational -Calificare in domeniul Electrotehnic -Experienta de minim 5 ani in industrie -Cunoasterea PLC-ului -Permis de conducere categoria B

1 pozitii disponibile 81 persoane au aplicat deja