Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Angajam 5 electricieni instalatii si retele electrice cu sau fara experienta / calificare Sarcini: - Realizarea si intretinerea de instalatii de distributie a energiei electrice, statii, posture de transformare, linii electrice aeriene si subterane - Executarea lucrarilor de constructii montaj, revizii tehnice si a reparatiilor in instalatii electrice de JT, MT si IT - Montarea si punerea in functiune a diverselor instalatii electrice - Montarea si demontarea aparataj primar si secundar in PT - Masuratori de sarcina si tensiune - Reparatii de mica amploare la partea de constructie si tamplarie metalica, vopsitorii mecanice, obturari in PT. - Executarea tuturor lucrarilor necesare instalarii/ racordarii echipamentelor electrice Oferta si beneficii: - Contract pe perioada nedeterminata - Salar motivant, se va discuta la interviu, dupa proba de lucru si in functie de experienta - Tichete de masa - Program de lucru doar 1 schimb, de dimineata - Transport platit pe 2 linii RATUC - Alte beneficii, bonusuri, premii la interviu

Cerinte

Cerinta: - cu experienta sau fara - Liceu/ scoala profesionala de profil electric - Experienta in instalatii electrice de JT, MT, 110 KV - Legitimatia de electrician autorizat ANRE gr. I, II B - Apt pentru lucru la inaltime si sub tensiune - Permis categ. B - Dispus la deplasari in afara Clujului

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Sub 6 luni

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja