Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Candidatul ideal

Studii medii de specialitate profil electric (liceu) sau școală profesională de profil;
Prezintă avantaj:
Experiența în instalații electrice de JT, MT (lucrări în posturi de transformare și/sau LES MT/JT)
Electrician autorizat ANRE gr. I/II B:
Apt pentru lucrul la înălțime și sub tensiune;
Permis de conducere cat. B

Îndemânare și pricepere;
Capacitate de muncă și operativitate în condiţii de lucru sub stres.

Descrierea jobului

Realizarea și întreținerea de instalații de distribuție a energiei electrice, stații și posturi de transformare, linii electrice aeriene și subterane;
Executarea lucrărilor de construcții montaj, revizii tehnice și reparații în instalațiile electrice de JT, MT și IT;
Montarea și punerea în funcțiune a diverselor instalații electrice.

Descrierea companiei

EnergoBit ofera solutii de antreprenoriat pentru lucrari electrice complexe, managementul si controlul energiei, protectii numerice complexe, consultanta in domeniul electric si energetic, furnizare de echipamente electrice asigurand cu ajutorul celorlalte companii din grup solutia completa in electricitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai