Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru o firma din orasul Ulm – Germania un electrician cu experienta pentru realizarea instalatiilor electrice in locuinte (blocuri, case), automatizari, alarme, interfonie, antene. Oferta: - contract pe perioada nedeterminata; - salariu net lunar 800 euro, creste la 1000 de euro net si, ulterior, 1200 euro, pe masura asimilarii regulilor specifice, eficientei si numarului de ore lucrate; - contributiile pentru asigurarile sociale si medicale platite de angajator; - cazare asigurata in conditii foarte bune, toate cheltuielile suportate de angajator.

Cerinte

- calificare si experienta in instalatii electrice interioare pentru locuinte; sa stie sa citeasca scheme electrice, sa le aplice; - sa aiba cunostinte si experienta in curenti slabi (interfoane, telefonie, TV, antene, antiincendiu, antiefractie); - obligatorii permis de conducere categoria B si experienta in conducerea autovehiculelor; - antialcool; - nu este obligatorie cunoasterea unei limbi straine; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja