Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru o firma din orasul Ulm – Germania un electrician cu experienta pentru realizarea instalatiilor electrice in locuinte (blocuri, case), automatizari, alarme, interfonie, antene. Proprietarul firmei este de origine din Romania si locuieste de mai multi ani in Germania. Oferta: - contract pe perioada nedeterminata; - salariu net lunar initial 800 euro, creste ulterior, pe masura asimilarii regulilor specifice, eficientei si numarului de ore lucrate; - contributiile pentru asigurarile sociale si medicale platite de angajator; - cazare asigurata in conditii foarte bune, toate cheltuielile suportate de angajator.

Cerinte

- calificare si experienta in instalatii electrice interioare pentru locuinte; sa stie sa citeasca scheme electrice, sa le aplice; - sa aiba cunostinte si experienta in curenti slabi (interfoane, telefonie, TV, antene, antiincendiu, antiefractie); - obligatorii permis de conducere categoria B si experienta in conducerea autovehiculelor; - antialcool; - nu este obligatorie cunoasterea unei limbi straine; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja