Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acesta este un proiect de recrutare destinat electricienilor care doresc sa faca o cariera in cadrul unei companii multinationale ce se ocupa in Romania (Brasov) cu fabricarea constructiilor metalice si a partilor componente ale structurilor metalice. Locurile de munca se afla la iesirea din Brasov, iar angajatilor li se ofera gratuit transportul la/de la locul de munca. Acesta este un proiect de recrutare care se adreseaza persoanelor cu minim 1 an experienta pe postul de electrician intretinere si reparatii in domeniul constructiilor metalice sau pe o pozitie asemanatoare si ofera beneficii multiple acestora, cum ar fi: salariu atractiv, bonuri de masa, trasport local gratuit. Responsabilitati: - Executa operatiuni si lucrari care vizeaza instalaţia electrica la utilajele si instalatiile tehnologice din firma, in scopul functionarii acestora in conditii optime si al prevenirii defectiunilor de natura electrica - Realizeaza lucrari complexe de intretinere a componentelor de actionare si comanda a utilajelor si instalatiilor tehnologice, in scopul prevenirii defectiunilor de natura electrica - Executa interventii la defectiuni ale utilajelor complexe -Efectueazã lucrãri de întreţinere, reparaţii şi înlocuire la instalaţii de complexitate medie din firmã conform procedurilor specifice de lucru şi în condiţii de siguranţã; - Raspunde cu promptitudine la orice sesizare in cazul unei defectiuni electrice pentru remediere imediata - Lucreaza in trei schimburi. Program de lucru: 8 ore/zi 5 zile/saptamana 24 zile concediu/an Avantajele postului: - Salariu atractiv - Activitate in cadrul unei echipe de profesionisti. - Bonuri de masa - Asigurarea gratuita a trasportului local la/de la locul de munca - Angajari urgente in cadrul unei companii de prestigiu - Perioada de pregatire (1 luna) se plateste conform salariului negociat - Asigurare medicala - Orele suplimentare se platesc dublu. Bonusuri acordate: - Bonuri de masa - Transport asigurat Din Brasov (Uzina2 Carfil, capat Saturn, Racadau, Metrom, Gara, Bartolomeu) si din Codlea,Zarnesti, Rasnov, Ghimbav.

Cerinte

Cerinte - Experienta minim 1 an pe o pozitie similara - Persoana serioasa si muncitoare - Abilitaţi de a lucra în echipa - Studii medii de specialitate sau scoala profesionala de specialitate. - Cunostinţe si experienta in domeniul actionarilor si automatizarilor industriale.

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja