Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Candidatul ideal: - Experiență minim 3 ani pe o poziție similară - Cunoștințe tehnice bune - Limba italiană la nivel mediu - Abilități de rezolvare a problemelor - Deprinderi de gestionare a resurselor Descrierea jobului: • Execută lucrări de reparaţie la maşini electrice; • Verifică şi realizează ungerea rulmenţilor, lagărelor; • Controlează regimul de funcţionare a maşinilor electrice, vibraţii, regim tehnic; • Montează şi demontează, înlocuieşte motoare electrice defecte; • Execută diverse lucrări de natură mecanică pentru echipamentele electrice (repară dulapuri electrice, doze, cutii de legătură, sisteme de blocare, reţele de împământare). Beneficii: - Conditii bune de lucru; - Program: 2 schimburi, 6-14, 14- 22; - Salariu net €1200; - Cazare asigurată si gratuită. - Descrierea companiei Clientul nostru este o companie mare din zona Como, Italia, specializată în prelucrarea fierului.

Cerinte

Candidatul ideal: - Experiență minim 3 ani pe o poziție similară - Cunoștințe tehnice bune - Limba italiană la nivel mediu - Abilități de rezolvare a problemelor - Deprinderi de gestionare a resurselor

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza, Italiana

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai