Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Job4life recruteaza pentru partenerii sai din Constanta, o importanta companie producatoare de ambalaje/etichete/cutii plastice, candidati care sa ocupe pozitia de ELECTRICIAN MENTENANTA. OFERTA SALARIALA: Salariu peste medie - negociabil in functie de experienta; Bonuri de masa; Transport pentru persoanele care nu locuiesc in Constanta; CERINTE: Experienta pe o pozitie similara - minim un an; Studii medii absolvite; Seriozitate; Punctualitate; Persoana organizata; Varsta maxima - 50 ani. RESPONSABILITATI: Se informează permanent şi îşi însuşeşte parametrii şi normele tehnice de realizare a lucrărilor de întreţinere şi reparaţii, tipurile şi parametrii funcţionali ai utilajelor şi instalaţiilor electrice, tipurile de lucrări, materiile prime şi materialele de bază folosite; Urmăreşte permanent respectarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice de lucru sau prin instrucţiunile tehnologice; Comunică informaţiile despre sarcini, posibilităţi şi diferite evenimente prin rapoarte scrise sau verbale; Efectuează lucrul în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă. Efectueaza intretinerea tuturor echipamentelor si masinilor;

Cerinte

Se informează permanent şi îşi însuşeşte parametrii şi normele tehnice de realizare a lucrărilor de întreţinere şi reparaţii, tipurile şi parametrii funcţionali ai utilajelor şi instalaţiilor electrice, tipurile de lucrări, materiile prime şi materialele de bază folosite; Urmăreşte permanent respectarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice de lucru sau prin instrucţiunile tehnologice; Comunică informaţiile despre sarcini, posibilităţi şi diferite evenimente prin rapoarte scrise sau verbale; Efectuează lucrul în condiţii de securitate, în conformitate cu politica societăţii, legislaţia şi normele de tehnica securităţii muncii specifice locului de muncă. Efectueaza intretinerea tuturor echipamentelor si masinilor;

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane