Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Noi, cei de la Absolute Jobs Romania suntem în căutarea unui electrician mentenanță pentru clientul nostru situat în regiunea Waregem. Compania produce parchet laminat, și podele de lux din vinil, pe lângă panouri din lemn (plăci aglomerate, MDF), panouri decorative, sisteme de acoperișuri și plăci de izolație. Responsabilități: - rezolvarea problemelor electrice ale mașinilor industriale; - responsabil de întreținerea și ajustările curente ale mașinilor; - formulați planuri de îmbunătățire a procesului de producție/mentenanță; - lucrați întotdeauna cu respect pentru materiale, spațiul de lucru și securitate a mediului; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.); - salariu motivant;

Cerinte

- experiență ca tehnician electric într-un mediu de lucru industrial; - capacitate de a lucra atât individual cât și în echipă; - permis de conducere categoria B; - limba engleză nivel conversațional; - se lucrează doar în schimburi de zi;

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane