Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza Electricieni montatori panouri electrice pentru o companie din Cluj-Napoca NU percepem nici un comision!!! Ce ofera angaajtorul: - Contract legal de munca - Salariul incepe de la 2400 BRUT pe luna pentru cei care au calificare sau aptitudini in domeniu dar nu au experienta. Salariul se va negocia in functie de experienta cu angajatorul - Veti avea posibilitatea sa faceti si ore suplimentare, se va discuta cu angajatorul cum sunt platite orele suplimentare - Programul de lucru: intre orele 8:00-16:00 sau 8:00-16:30 de luni pana vineri - Angajatorul va ofera posibilitatea de a dobandi experinta in domeniu la locul de munca - Transportul se va putea deconta daca nu locuiti in Cluj-Napoca Atributii: - Se vor monta panouri electrice in domeniul prelucrarii metalelor, instalatiilor industriale

Cerinte

- Se cere sa aveti calificare in domeniu de electrician, dar nu se cere neaparat sa aveti experienta in domeniu, angajatorul va ofera posibilitatea de a dobandi experienta la locul de munca

1 pozitii disponibile