Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

DB Work ro​ angajează URGENT ELECTRICIENI cunoscători de LIMBA ENGLEZĂ! PLECARE IMEDIATĂ OLANDA! CERINȚE: - Experiența ca electrician în construcția tablourilor electrice; - Capacitate interpretare plan; - Responsabilitate; - Capacitate de lucru în echipă; - Engleză nivel conversațional; - Diploma VCA reprezintă un plus; - Permisul de conducere categoria B reprezintă un plus. BENEFICII: - Cazare asigurată în totalitate de DB Work ro; - Transport internațional asigurat și achitat de DB Work ro - Transport local asigurat în totalitate de DB Work ro; - Asigurare medicală; - Ore suplimentare plătite.

Cerinte

CERINȚE: - Experiența ca electrician în construcția tablourilor electrice; - Capacitate interpretare plan; - Responsabilitate; - Capacitate de lucru în echipă; - Engleză nivel conversațional; - Diploma VCA reprezintă un plus; - Permisul de conducere categoria B reprezintă un plus. BENEFICII: - Cazare asigurată în totalitate de DB Work ro; - Transport internațional asigurat și achitat de DB Work ro - Transport local asigurat în totalitate de DB Work ro; - Asigurare medicală; - Ore suplimentare plătite.

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai