Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nu percepem niciun fel de comision sau taxa de mediere pentru serviciile prestate! Locatie: Fridrichshafen Principalele responsabilitati: Executie instalatii electrice pentru cladiri de birouri sau rezidentiale si hale comerciale sau de productie: Cablare instalatii electrice conform schemelor Montare pat de cablu Pozat si intins cabluri Montare corpuri de iluminat, prize Montare si legare conexiuni pentru tablouri electrice Se ofera: Contract de munca legal în Germania ( nu cu detasare ) Salar net 1600 EUR Cazare asigurata GRATUIT de catre angajator Atmosfera de lucru placuta Activitate pe termen lung in Germania. Orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25% Posibilitate de avans Candidatii interesati sunt rugati sa trimita Cv-ul in limba germana pe adresa de e-mail lorand.balasko@web. de Va garantam ca in cazul in care indepliniti cerintele enumerate mai sus veti fi contactat de catre unul din consultantii nostri. Aplica acum si creste sansele de a gasi locuri de munca stabile si bine platite in Germania.

Cerinte

Cerintele postului: Calificare profesionala si cunostinte in domeniul electric Experienta necesara in domeniu Limba germana la nivel conversational A2-B1 Masina proprie constitue un avantaj!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Germana

22 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja