Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati: -instaleaza sisteme de securitate: sisteme de video supraveghere, sisteme de alarma, detectie incendiu,cctv, control acces, sonorizare ; -executa cablarea conform proiectelor; -realizeaza mentenanta sau reparatii la sistemele instalate ; -instruieste utilizatorii cu privire la functionarea si operarea sistemelor.

Cerinte

-Studii medii finalizate, de preferat de profil tehnic; -cunostiinte de baza in domeniul electric/electronic; -serios, riguros, organizat, capabil se respecte termene de finalizare; -disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara. -avantaj: experienta in domeniul instalarii de siteme de securitate Beneficii : - salariu fix + bonuri de masa+trasnport gratuit, telefon de serviciu; - plata orelor suplimentare; - lucru intr-o echipa in plina expansiune; - posibilitati de dezvoltare personala si profesionala; - perioada nedeterminata; - diverse bonusuri, prime; -echipament individual de lucru si protectie avizat SSM.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai