Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru un important client din domeniul tipografiei, un electrician cu experienta. Responsabilitati : Efectuarea intretinerii periodice a masinilor tipografice si instalatiilor existente in sectiile de productie si din cladire; Executarea reparatiilor accidentale aparute la masinile tipagrafice si la instalatiile aferente procesului tehnologic : instalatie de aer comprimat, instalatii de evacuare a deseurilor de hartie; Citirea contorilor; Supravegherea functionarii si a reviziilor periodice la grupurile electrogene.

Cerinte

Experienta minim 5 ani in domeniu; Studii medii sau scoala profesionala de specilitate; Cunostinte despre sisteme electrice si electronice; Deprinderi tehnice folosite in rezolvarea de probleme; Disponibilitate la un program de lucru in 3 schimburi ; Persoana responsabila si serioasa. Beneficii Salarizare atractiva, tichete de masa; Decontare transport in valoare de 120 ron/luna; Plata orelor suplimentare cu sporuri de 100%, 200% sau de noapte; Prime de Craciun, Paste si de vacanta anuala; Contract de munca pe perioada nedeterminata.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja