Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Electrician auto: - repararea şi menţinerea instalaţiilor electrice a camioanelor şi semiremorcilor (camioane Man, semiremorci cu axe SAF/BPW/ROR) - participarea la activitităţile specifice de mentenanţă preventivă, efectuarea intervenţiilor tehnice - verifica funcţionarea sistemelor de control si comandă electrică, electronică şi intervine când situaţia o cere. Electronist auto: -întreţine şi repara aparatura de comandă control la distanţă de tip GPS - realizeaza lucrările specifice, urmărirea sistemului - identifica neregulile

Cerinte

- seriozitate, responsabilitate, atenţie crescută - disponibilitate la deplasări ocazionale (aproximativ o dată pe lună) - abilităţi de comunicare, spirit de echipă permis categ. B Beneficii: - şansa de a face parte dintr-o echipă stabilă, de succes, mediu de lucru plăcut - pachet salarial atractiv

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja