Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contribuim la dezvoltarea unei companii din Germania, prin cautarea candidatului potrivit pentru postul de ELECTRICIAN. Job Description  Aplica procedurile de intretinere preventiva si inspectie ale instalatiilor electrice si ale instrumentatiei, in conformitate cu instructiunile inscrise in dispozitiile de lucru;  Efectueaza interventiile corective asupra instalatiilor electrice in conformitate cu planul de actiune comunicat ;  Efectueaza lucrarile de intretinere si de reparatie ale instalatiilor electrice si ale instrumentatiei in conformitate cu instructiunile si procedurile de lucru si cu manualele de operare , asigurand respectarea standardelor de calitate ale proceselor si produselor;  Efectueaza inregistrari in fisele de monitorizare si/ sau baze de date.

Cerinte

Cerinte  Diploma de electrician sau liceu industrial cu profil electric;  Experienta in domeniu minim 3 ani;  Cunostinte generale de: elemente de automatizari, actionari electrice;  Capacitate de a citi scheme electrice;  Persoana dinamica, atenta la detalii;  Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;  Cunostinte de limba germana. Alfa- Horizont, specializată in resurse umane, recrutează personal calificat în România, în special pentru industria constructoare de maşini din Germania

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja