Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Locație : Mai multe locații din Germania Poziții disponibile: 10 Locul de munca: Construcții Salariul : cuprins intre 475-500 Euro Net pe săptămâna plus ore suplimentare Ce oferă Angajatorul : Perioada contractului: 6 luni Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna, Asigurări sociale, Asigurări medicale, Cazare : asigurata de angajator, singur în camera,acces bucătărie, Costul transportului este suportat de candidat , Transportul si concediul sunt plătite săptămânal,

Cerinte

Condiții de recrutare: Cunoștințe medii de limba germana Experienta in domeniu Mașină personala, hainele de munca si scule de mana, Ce oferă Angajatorul : Perioada contractului: 6 luni Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna, Asigurări sociale, Asigurări medicale, Cazare : asigurata de angajator, singur în camera,acces bucătărie, Costul transportului este suportat de candidat , Transportul si concediul sunt plătite săptămânal,

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai