Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti din Bucuresti si ai experienta in service utilaje industriale? Recrutam urgent un electrician/automatist si un mecanic. Lucrand in echipa ,vei face reparatii si mentenanta echipamente si utilaje industriale, in cadrul Departamentului de mentenanta. Responsabilitati: diagnosticarea si repararea echipamentelor si utilajelor; instalarea, repararea si inlocuirea pieselor si subansamblelor mecanice; completarea rapoartelor de lucru . Beneficii: salarizare bruta de 2100 lei/luna; bonuri de masa+ ore suplimentare platite; training intern; comisioane si bonusuri in functie de performante. se lucreaza de luni pana vineri si in weekend sambata sau duminica:8 h/zi - 3 schimburi prin rotatie.

Cerinte

Cerinte: experienta minima de lucru in domeniul utilajelor automate; experienta in reparatii si mentenanta echipamente si utilaje industriale; cunostiinte solide de mecanica pneumatica sau hidraulica/ automatizari; studii tehnice sau medii de profil; reprezinta avantaj cunostiintele de operare PC. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja