Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam un numar de 10 electricieni, cu experienta si calificare pentru lucru in Germania. Atributii: configurare, mentenanta si reparatii instalatii electrice in mediu industrial. Se ofera contract pentru durata nedeterminata, program de lucru normal, ore suplimentare platite. Salariul va fi de 11 euro/ora brut si se va plati lunar.Angajatorii asigura: cazare gratuita, asigurari sociale si medicale platite. Cerintele obligatorii pentru ocuparea posturilor: experienta in domeniu minim 2 ani, calificare atestata cu diploma, cunostinte de limba germana nivel mediu, permis auto categoria B. persoanele interesate de post vor putea sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba romana si in limba germana, copie dupa certificatul de calificare, fotografie color corp intreg de data recenta.

Cerinte

cerinte obligatorii: - experienta de munca minim 2 ani - certificat de calificare - cunostinte de limba germana nivel mediu - permis auto categoria B - seriozitate - disponibilitate de a se prezenta la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea in scris a conditiilor recrutorului.Persoanele care nu intrunesc cerintele nu vor fi contacatate

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja