Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam 2 electricieni cu o vasta experienta in tara si in strainatate pentru o misiune in Franta. Cautam oameni harnici si autonomi care sa lucreze in echipe de francezi. Responsabilitatile sunt urmatoarele: -montaj tablouri electrice; -montaj paturi de cablu; -montaj obiecte de iluminat, aparate si accesorii electrice; -realizarea legaturilor si probelor pentru o buna functionare. Beneficii Salarizarea este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 400 euro/luna/perosoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Exista posibilitatea de a lucra pentru o mare companie din Franta. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistraza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Calificarea si experienta sunt principalele criterii de selectie. Cunostintele de citire a planurilor tehnice si limba franceza la nivel conversational sunt obligatorii. Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj. Avem nevoie de candidati resonsabili si seriosi.

2 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja