Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Luxemburg

Descrierea jobului - Luxemburg

Cautam electricieni calificati, pentru munca in Luxemburg, perioada nedeterminata, salariu intre 1500 -1800 euro in mana , pentru 160 ore/luna, cazare asigurata, transport de la apartament la loc de munca asigurat tur-retur.

Cerinte

atributii: - Interpretarea corecta a schemelor electrice si simbolurilor. - Recunoastere tipurile de echipamente. - Realizare sant in perete. - Realizare tubaj aparente. - Pozarea cablurilor. - Recunoastere tipuri de cabluri. - Pozare jgheaburi de cablu. - Realizare manuala in jgheaburi de cablu cot, cruce, ... - Conectare cabluri pana la 300mm patrat la tablou de distributie. - Interpretarea corecta a schemelor electrice si simbolurilor pentru detectia de incendiu. - Conectare aparate de detectia incendiu. - Interpretarea corecta a schemelor electrice si simbolurilor pentru DATA si telecomunicatie. - Recunoastere aparatura de DATA si telecomunicatie. - Pozare jgheaburi de cablu de tip cablofil. - Pozare cabluri de tip DATA si telecomunicatia. - Recunoastere tipuri de cabluri DATA si telecomunicatia. - Realizare fise RJ45. - Interpretarea corecta a schemelor RJ45. - Conectare cablurile la patch panel RJ45.

6 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai