Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam electricieni cu experienta pentru asigurarea menteneantei la sisteme electronice si hidraulice pentru masini grele si stivuitoare. Se asigura contract de munca, asigurari sociale platite, concediu anual si cazare(prima luna gratuit). Salariul lunar net va fi in cuantum de 1500 euro, urmand sa ajunga in timp la 2000 euro. Cunostintele de limba engleza sau greaca sunt obligatorii(nivel mediu/avansat) Programul de munca va fi structurat dupa cum urmeaza:de luni pana vineri intre orele 7,30 si 17,30, sambata intre orele 8,00 si 13,oo. Candidatii interesati de oferta sunt rugati sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza(greaca) si fotografie color corp intreg(eventual facuta la locul de munca).Relatii suplimentare pot fi solicitate si telefonic.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - experienta de lucru in sisteme hidraulice si electronice - cunostinte de limba engleza sau limba greaca, nivel mediu/avansat - adaptabilitate la conditiile noului loc de munca si la cerintele angajatorului - disponibilitate de a se prezenta la post dupa primirea contractului de angajare - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja