Detalii loc de munca

Descrierea jobului

------ANUNȚ DE CITIT--------.CERINȚE DE ÎNDEPLINIT--------BENEFICII DE ACCEPTAT------- Agenție plasare forte de munca din Arad recruteaza pentru angajator german electricieni calificați si cunoscători de germana. FĂRĂ NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXE. Locație Job: Bayerrn Locuri disponibile: 4 Descriere Job: - instalații electrice la case, construcții noi - program de munca : 140-160 ore/luna - contract de munca in Germania, nedeterminat, din 20-27 Iulie - cazare gratuita, pusa la dispoziție de către angajator - renumerația: 11€ brut/ora + 24€ diurna/ziua de lucru

Cerinte

CERINȚE : - calificare și experiența în domeniu - cunoștințe limba germana nivel conversațional - autoturism personal Înscrieri pe adresa noastră de Mail cu CV în germana. Informații suplimentare : Luni-Vineri 09:00-17:00

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Germana

4 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja