Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Belgia care furnizeaza servicii catre clienti care activeaza in diverse domenii de activitate, cautam electricieni cu experienta si dornici de munca. Responsabilitati: -efectuarea de instalatii electrice la case si apartamente -efectuarea de instalatii electrice industriale -efectuarea de instalatii anti-incendiu -efectuarea de instalatii pentru alarme -intocmirea controlului calitatii si funcționării retelei electrice -oferirea de servicii de intretinere a instalațiilor electrice Avantaje: -Conditii salariale: 1500 Euro net/luna -program de lucru Luni-Vineri 07:30-17:30 -cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana -transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro -angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana -acces gratuit la Internet la cazare -bonusuri sociale in concordanta cu legislatia belgiana

Cerinte

Cerinte: -detinerea unei diplome de calificare de electrician -detinerea unui certificat VCA -detinerea permisului de conducere categoria B -detinerea unui autovehicul personal si disponibilitatea de a se deplasa in Belgia cu acesta -cunoasterea limbii engleze la nivel mediu -experienta in domeniu minim 5 ani -interpretarea planurilor tehnice -flexibilitate -abilitati bune de comunicare

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja