Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

~ Munca presupune: ~~ Instalarea sistemelor electrice ( Prize, Lampi, Intrerupatoare, Senzori, Alarme ) ~~ Renovarea/schimbarea/extinderea instalatiilor existente ~~ Se lucreaza la joasa si medie tensiune ~~ Se va lucra la inaltime cu NACELE, ocazional ~~ Zile de munca: Luni - Vineri ~~ Ore de munca: 8 ore / zi ~~ Se va lucra in 2 schimburi, ocazional ~ Oferta: ~~ Transport DUS, in Belgia ( decontat in limita a 100 euro, dupa primele zile de proba ) ~~ Transportul de la cazare la locul de munca ~~ Cazarea pe toata perioada santierului ~~ Cazare cate 2 persoane in camera ( casa - 4-8 pers / apartament - 4 pers ) ~~ Asigurare Medicala ~~ Salariu 1500 Euro ( NET )

Cerinte

~ Cerinte OBLIGATORII: ~~ Cazier Judiciar ~~ Minim 10 ani experienta in domeniul electric ~~ Varsta intre 30 si 45 de ani ~~ Experienta in constructii industriale si civile ~~ Limba Engleza ~~ Permis conducere – Cat. B ~~ Echipament de munca( salopeta, bocanci,etc ) ~~ Trusa cu scule minime( surubelnite, clesti, creion tensiune si bec control,etc ) ~~ Face legaturile in Tablou ~~ Citeste Planul de lucru

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 10 - 20 ani

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai