Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitia: Electrician Germania Salarizarea:1500-1800 euro/luna in fuctie de experienta Cazarea este asigurata gratuit. Cerinte: - limba germana nivel conversational - experienta in domeniu Responsabilitati: • Asambleaza, instaleaza, testeaza instalatiile si accesoriile electrice • Diagnosticheaza erorile de sistem, instalatiile si componentele • Conecteaza cablurile la intrerupatoarele de circuit, transformatoare si alte componente • Inspecteaza sistemele, echipamentele si componentele electrice pentru a identifica riscuri, defecte, evalueaza necesitatea repratiilor sau ajustarilor si respectarea normelor de siguranta •Testeaza sistemele electrice si circuitele continue din cablajul electric, echipament si accesorii, pentru a asigura compatibilitatea si siguranta sistemului. •Trage cabluri prin tuburi fixe si flexibile, instaleaza panouri de distributie, întrerupatoare de circuit, prize si alte dispozitive electrice – repara si reconditioneaza instalatii electrice

Cerinte

- limba germana nivel conversational; - experienta in domeniu minim 2 ani; - disponibilitate de plecare rapida; - sanatos/ apt de munca; - fara cazier; Fiecare candidat care corespunde cerintelor, va avea o discutie directa cu angajatorul.

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

7 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja