Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Head-Hunting recruteaza urgent: Electricieni cu experienta in constructii rezidentiale, pentru detasare in Germania - zona Stuttgart. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Nici inainte de plecare si nici ulterior. Oferta: - salarizare 1400 euro net, - contract de munca in Romania,cu asigurari medicale si sociale incluse, - cazare gratuita, - plecare imediata. Responsabilitati: : se trag cablurile, se fac paturile de matal, se monteaza scaritele, se fac sliturile, se monteaza dozele, se fac legaturile, se monteaza consumatorii finali mici cum ar fi prize, lampi, etc., se monteaza tablourile (cine stie si a mai facut tablouri). Interviurile sunt pe Skype cu camera web, nu trebuie sa va deplasatila sediul firmei.

Cerinte

- Calificare electrician, - Minim 1 an experienta in domeniul instalatiilor electrice pentru constructii rezidentiale/industriale. - Disponibilitate de plecare imediata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

4 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai