Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 2 Electricieni Retele Industriale pentru Franta. Aveti calificare de Electrician si un minimum de 5 ani experienta pe retele electrice industriale? Cunoasteti limba franceza la nivel Avansat si aveti permis de conducere categoria B? Doriti un contract de lunga durata la o companie importanta din Regiunea Bretagne? Sunteti persoanele de care avem nevoie. Beneficii: Salarizarea in valoare de 1700 euro brut/luna/persoana. Transportul Romania-Franta este decontat in suma de 130 euro/persoana/drum. Masina de serviciu si combustibil decontat lunar. Cazarea in suma de 600 euro/persoana/luna va este oferita Gratuit. Posibilitatea de prelungire a contractului in functie de performante.

Cerinte

Veti asigura instalarea, supravegherea, mentenanta si depanarea echipamentelor electrice. Veti mentine masinile si cladirele de pe unul sau mai multe site-uri, ameliorand performantele aparatului de productie. Veti lucra in apartamente, case, blocuri, hale industriale, spitale si hoteluri. Cunostintele de citire si interpretare planuri electrice si electronice sunt obligatorii.

2 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja