Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Compania de recrutare Infomunca cauta electricieni cu experienta pentru diferite proiecte, in Olanda. Responsabilitati: 1) Asamblați, instalați, testați și întrețineți cablarea, echipamentele, aparatele și dispozitivele electrice sau electronice, utilizând unelte de mână și unelte electrice. 2) Identificați sistemele, aparatele și componentele defectuoase, utilizând echipamente de testare și unelte de mână, pentru a localiza cauza unei defecțiuni și a corecta problema. 3) Conectați firele la întreruptoare, transformatoare sau alte componente. 4) Inspectați sistemele, echipamentele și componentele electrice pentru a identifica pericolele, defectele și nevoia de reglare sau reparație. 5) Sistemele electrice de testare și continuitatea circuitelor în cablurile, echipamentele și dispozitivele electrice, utilizând dispozitive de testare, cum ar fi ohmmetre, voltmetre și osciloscoape. 6) Planificarea și instalarea planurilor, echipamentelor și dispozitivelor electrice, pe baza specificațiilor de lucru și a codurilor locale. Beneficii: - Salar de inceput 1700 Euro NET - Cazare asigurata Gratuit - Program de lucru de 40 ore saptamanal - Contract pe termen lung NU PERCEPEM COMISION!

Cerinte

Se solicita sa vorbiti conversational limba engleza sau germana Experienta in cititul proiectelor, cunoasterea materialelor, Experienta ca si electrician este necesara Permis de conducere

5 pozitii disponibile 36 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai