Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru agentia noastra partenera din Olanda, cautam ELECTRICIENI dornici sa lucreze in Olanda! Responsabilitati: Instalarea si oferirea de suport pentru diferite sisteme electronice (sub supervizare) Montarea traseelor de cablu, a tevilor, realizarea de conexiuni in diferite prize, switch-uri, etc. Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (antifurt), a camerelor de luat vederi si a sistemelor de protectie anti-incendiu Beneficii: Salariul este aprox. 10 Euro NET / ora Cazarea este asigurata GRATUIT de catre angajator Se ofera 0.19 Euro / Km de la locul de munca pana la cazare (valabil doar pentru detinatorul masinii) Contract de munca pe perioada nedeterminata Ore suplimentare NU percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra! Asteptam CV-urile dumneavoastra in limba engleza si va asiguram de promptitudinea noastra!

Cerinte

Mai multi ani de experienta ca electrician in cladiri industriale si rezidentiale, etc. Experienta cu sisteme de control automat, PLC-uri. Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza. Carnet de conducere, categoria B (este posibil ca angajatorul sa va solicite sa mergeti in Olanda cu propria masina). In cazul in care candidatii pleaca in grupuri de 2-4 persoane, este necesar ca una dintre persoane sa aiba masina.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja