Detalii loc de munca

Descrierea jobului

GiGroup angajaza pentru un important client, o companie de instalatii termice si sanitare cu profil international, ELECTRICIENI pentru zona POPESTI LEORDENI. Transportul este asigurat de la Big Berceni si oferim cazare pentru cei din provincie! Descrierea postului -Participa la montajul modulelor electrice si echipamentelor din gama de fabricatie a firmei, inclusiv echipamentele necesare, pe baza documentatiei tehnice puse la dispozitie. •Executa proba ale instalatiilor electrice, pe fiecare circuit in parte, cu ajutorul echipamentelor din dotare. •Asigura pregatirea pentru livrare si ambalarea modulelor sau instalatiilor. •Participa inclusiv la montajul unor module sau instalatii care se livreaza partial dezasamblate, la beneficiar; cunostințe de desen tehnic si scheme Beneficii: - mediu de lucru stabil, profesionalist - transportul asigurat pana la locul de munca - pachet salarial atractiv - posibilitatea de ore suplimentare - contract de munca pe 3 luni, cu posibilitatea de prelungire

Cerinte

Cerinte - experienta pe un post similar de cel putin 5 ani - citirea de planuri tehnice - seriozitate, punctualitate, atentie la detalii - lucru bine facut, rigurozitate

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja