Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 2 Electricieni ce vor lucra in Regiunea Bretagne din Franta. Sunteti profesionisti si aveti cel putin 5 ani experienta ca electrician? Aveti calificare, cunostinte de limba franceza la nivel cel putin conversational si permis de conducere categoria B? Sunteti persoana ideala. Autorizatia ANRE reprezinta un avantaj. Beneficii: Salarizarea in valoare de 1700 euro brut/luna/persoana. Transportul Romania-Franta este decontat in suma de 130 euro/persoana/drum. Masina de serviciu si combustibil decontat lunar. Cazarea in suma de 600 euro/persoana/luna va este oferita Gratuit. Posibilitatea de prelungire a contractului in functie de performante.

Cerinte

Veti executa santiere de iluminat public si aerian. Veti monta retele electrice, racordari si bransamente. Veti instala stalpi cu accesoriile necesare. Trebuie sa asigurati calitatea, securitatea si curatenia la locul de munca.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja