Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sarcini si competente obligatorii:  Instalare de ansambluri electrice în conformitate cu desenele technice, verificarea si testarea instalatiei in conformitate cu reglementarea VDE  Rezolvarea problemelor la eventuale deviatii  Montarea panoului electric  Intreținere și reparația instalatiilor electrice Cunostinte optionale: (constituie un avantaj, nu este obligatoriu)  Instalatie sisteme de alarma si incediu  Instalarea cablurilor de internet si telefon, (Instalatii ISDN si Satelit)  Sisteme de protectie paratrasnet  Montare si conectare sisteme fotovoltaice

Cerinte

Candidatul ideal:  Persoane care detin calificarea de electrician sau un atestat asemanator  Experienta profesionala, min. 2 ani  Persoana doritoare sa lucreze in Germania pe o perioada indelungata  Permis de conducere si masina proprie (constituie un avantaj)  Aptitudinii: limba germana –nivel mediu – B1  Fiabilitate absoluta si capacitatea de a lucra independent  Grad ridicat de flexibilitate, performanță și orientare echipa Apply with LinkedInAplica la acest Job

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja