Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Efectuarea tuturor operatiunilor electrice in domeniul constructiilor si in domeniul industrial. Responsabilitati: -efectuarea de instalatii electrice la case si apartamente; -fectuarea de instalatii electrice industriale; -intocmirea controlului calitatii si funcționării retelei electrice; -oferirea de servicii de intretinere a instalațiilor electrice Avantaje: -Venit: 8 -10 euro net/ora -Cazarea: asigurata si platita de catre angajator -Transportul: candidatii trebuie sa fie disponibili sa-si asigure transportul cu masina proprie -Angajarea se face pe o companie din Polonia, cu detasare in Germania

Cerinte

-minim 3 ani de zile experienta in domeniu; -disponibilitate deplasare cu masina proprie; -diploma de scoala tehnica/ profesionala in domeniu electric -limba germana sau engleza: nivel comunicativ -conditie fizica si de sanatate buna -3 ani de zile de experienta recenta pe o pozitie similara -diploma de scoala tehnica/ profesionala in domeniu electric

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja