Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta electricieni pentru echipat dulapuri de comandă pentru o firmă din Germania. CERINTE: - lb germană nivel mediu de conversaţie - experienţă în domeniu - calificare - seriozitate BENEFICII: - contract de muncă pe perioadă nedeterminată, direct cu angajatorul german - salarizare 1400 Euro NET/lună - cazare asigurată gratuit din partea firmei germane - asigurare medicală. TARIF DE MEDIERE ZERO

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta electricieni pentru echipat dulapuri de comandă pentru o firmă din Germania. CERINTE: - lb germană nivel mediu de conversaţie - experienţă în domeniu - calificare - seriozitate BENEFICII: - contract de muncă pe perioadă nedeterminată, direct cu angajatorul german - salarizare 1400 Euro NET/lună - cazare asigurată gratuit din partea firmei germane - asigurare medicală. AVANTAJ: NU SE PERCEPE NICIUN FEL DE COMISION !!!

10 pozitii disponibile 45 persoane au aplicat deja