Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ELECTRICIENI in constructii interesati de un contract de munca LEGAL direct cu angajatorul german pe o perioada nedeterminata de timp (care implica toate drepturile in Germania) cu permis de conducere categoria B si cunostinte de limba germana la nivel mediu de conversatie (B1) pentru o firma din Germania. AVANTAJE: Tarif de mediere ZERO! NU percepem niciun fel de taxe sau comisioane! NU impunem si nici NU asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania; fiecare poate pleca pe cont propriu! CERINTE: - limba germana nivel mediu conversational (B1) OBLIGATORIU - permis de conducere categoria B OBLIGATORIU - experienta in domeniu - calificare ca electrician - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie constitue un AVANTAJ personal - disponibilitate imediata pentru plecare - limita de varsta: 55 ani BENEFICII: - loc de munca sigur si stabil - contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu firma germana semnat la 140 munca/luna - salarizare: incepand de la 1500 Euro NET/luna - program de lucru de luni pana vineri cate 8 ore, iar sambata este optional - cazare asigurata GRATUIT din partea angajatorului german - asigurare medicala - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania.

Cerinte

CERINTE: - limba germana nivel mediu conversational (B1) OBLIGATORIU - permis de conducere categoria B OBLIGATORIU - experienta in domeniu - calificare ca electrician - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie constitue un AVANTAJ personal - disponibilitate imediata pentru plecare - limita de varsta: 55 ani

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja