Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avantaje: - fără comisioane sau taxe de mediere - contracte de muncă legale semnate direct cu angajatorul german - locuri de muncă sigure şi concrete! - drepturi depline în Germania! Mai avem nevoie de ELECTRICIENI care să poată conversa în limba germană la un nivel A2 (spre mediu) pentru plecare la un important client (firmă) din Germania. BENEFICII: - loc de munca sigur si stabil - contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu firma germana semnat la 160 munca/luna - salarizare: incepand de la 1400 Euro NET/luna - program de lucru de luni pana vineri cate 8 ore. - cazare asigurata GRATUIT din partea angajatorului german - asigurare medicala platita de catre angajator - dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania.

Cerinte

CERINTE: - limba germana nivel mediu conversational (A2) OBLIGATORIU - permis de conducere categoria B - AVANTAJ personal! - experienta in domeniu - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie constitue un AVANTAJ personal - disponibilitate imediata pentru plecare

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja