Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta ELECTRICIENI in constructii interesati de un contract de munca direct cu angajatorul german pe o perioada nedeterminata de timp (care implica toate drepturile in Germania) cu permis de conducere categoria B si cunostinte de limba germana la nivel mediu de conversatie (B1) pentru o firma din Germania. CERINTE: - limba germana nivel mediu conversational (B1) OBLIGATORIU - permis de conducere categoria B OBLIGATORIU - experienta in domeniu - calificare ca electrician - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie constitue un AVANTAJ personal - disponibilitate imediata pentru plecare - limita de varsta: 55 ani BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu firma germana semnat la 140 munca/luna - salarizare: 15 Euro brut/ora - program de lucru de luni pana vineri cate 8 ore, iar sambata este optional - cazare asigurata GRATUIT din partea angajatorului german - asigurare medicala - dreptul la alocatie pentru copii minori - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania AVANTAJE: Tarif de mediere ZERO! NU percepem niciun fel de taxe sau comisioane!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta ELECTRICIENI in constructii interesati de un contract de munca direct cu angajatorul german pe o perioada nedeterminata de timp (care implica toate drepturile in Germania) cu permis de conducere categoria B si cunostinte de limba germana la nivel mediu de conversatie (B1) pentru o firma din Germania. CERINTE: - limba germana nivel mediu conversational (B1) OBLIGATORIU - permis de conducere categoria B OBLIGATORIU - experienta in domeniu - calificare ca electrician - seriozitate si flexibilitate - disponibilitatea cu masina proprie constitue un AVANTAJ personal - disponibilitate imediata pentru plecare - limita de varsta: 55 ani BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, direct cu firma germana semnat la 140 munca/luna - salarizare: 15 Euro brut/ora - program de lucru de luni pana vineri cate 8 ore, iar sambata este optional - cazare asigurata GRATUIT din partea angajatorului german - asigurare medicala - dreptul la alocatie pentru copii minori - dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania AVANTAJE: Tarif de mediere ZERO!

20 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja