Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Work Support Agency recruteaza pentru unul dintre clientii sai din Italia electricieni pentru industria aeronautica. Compania are sediul in centrul Italiei, activeaza in acest sector de peste 20 de ani iar transportul candidatilor admisi se poate asigura facil prin curse directe Wizzair

Cerinte

Cautam electricieni specializati in instalatii electrice si cablaje pentru elicoptere si avioane, cu experienta in domeniu, cunoscatori a unei limbi de circulatie internationala :engleza, franceza, italiana sau germana, disponibili pentru lucru cu contracte de durata, succesive, intre 3-6 luni . Se ofera un venit net lunar incepand de la 1500 euro, contract de munca in Romania cu salariul de incadrare corespunzator calificarii profesionale,cazare iar transportul este asigurat cu avionul.

2 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai