Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

All EU Recruitment cauta ELECTRICIENI pentru Belgia! NU PERCEPEM COMISION! Responsabilitati: Se munceste mai ales în clădiri rezidențiale și în unele clădiri comerciale Tragerea și montarea cablurilor electrice Instalarea sistemelor de detectare a incendiilor, alarme de siguranță etc. Montarea panourilor electrice Citirea planurilor tehnice / electrice Lucrul conform regulilor generale de siguranță Oferta: Salariu cuprins intre 13-14 euro brut/ora Posibilitate de ore suplimentare Cazare asigurată (65 euro/saptamana) Cazarea este asigurata pentru o persoana in camera, conditii foarte bune si internet gratuit Asigurare Decontarea transportului extern in limita a 125 euro Transport intern asigurat Contract înregistrat în Belgia cu toate beneficiile incluse (holiday money, annual bonus, child benefit) __________________________

Cerinte

Cerinte: Calificare profesionala: electrician Experiență minimum 5 ani ca electrician Cunoștințe de limba engleză la nivel conversational Permis categoria B Masina personala reprezintă un avantaj

5 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai