Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza Electricieni, Tehnicieni electrici cu experienta in asamblare retele electrice; panouri electrice si circuite electrice specifice industriei si a masinilor industriale; Nu percepem comision! Descrierea jobului -echipare si montaj dulapuri/panouri electrice pentru masini-unelte, echipare si asamblare retele electrice, -verificari si punerea in functiune a retelelor si circuitelor electrice. Beneficii: Training de specialitate in Germania sau USA in domeniul asamblare si proiectare electrica, Pachet salarial motivant si posibilitatea de a evolua profesional, Echipa tanara in formare intr-un mediu social si profesional civilizat si intr-o locatie moderna.

Cerinte

Candidatul ideal Electrician, Tehnician electric cu experienta in asamblare retele electrice; panouri electrice si circuite electrice specifice industriei si a masinilor industriale; Experienta minima de 3 ani in domeniul mentionat; Capacitate de conversare fluenta in limba engleza sau germana, Receptivitate, capacitate foarte buna de comunicare, de a lua decizii si a respecta termenele cerute; Seriozitate, capacitate ridicata de concentrare, disciplina si motivatie

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai