Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o importanta companie din Belgia, producatoare de utilaje de gradinarit, cautam electromecanic pentru mentenanta. Responsabilitati: -mentenanta si reparatia motoarelor diesel, pe benzina si electrice; -depanarea si inlocuirea partilor defecte; -despachetarea si depozitarea comenzilor in atelierul de lucru; -curatenia la locul de munca.

Cerinte

-experienta obligatorie de min 3-4 ani pe pozitie similara; -cunostinte de limba engleza la nivel conversational; -cunostinte solide pe partea mecanica, pneumatica, hidraulica si electrica; -studii tehnice de specialitate in domeniile electromecanica sau mecanica constituie un avantaj; -permis de conducere categoria B; -abilitatea de a lucra intr-o echipa; -punctualitate si independenta. Beneficii: -training si asistenta la locul de munca; -se asigura transportul Romania-Belgia; -echipament la locul de munca. Alte informatii: -masina personala este obligatorie; -cazarea asigurata contra cost (65 euro/ saptamana); -program de munca: 5 zile/ saptamana.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja