Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniile: constructii, industrie, turism, medical, agricol si alimentar recruteaza pentru unul din colaboratorii sai din Franta, ELECTROMECANIC.

Cerinte

Se cere:  diploma de calificare;  notiuni de electricitate, mecanica, pneumatica, automatica;  montaj si service utilaje de ambalare, calibrare, manipulare si depozitare fructe si legume;  permis categoria B;  seriozitate si dorinta de implicare;  cunoasterea limbii franceze la un nivel avansat scris si vorbit. Se ofera:  contract de munca pe durata determinata pe o durata de 1 luna cu o prelungire de 3 luni si apoi trecere in CDI, in Franta;  se lucreaza pe teren, se fac deplasari la clienti in regiunea de nord-est a Frantei;  masina de serviciu, PC si telefon;  oferta salariala se va stabili in momentul in care se analizeaza si experienta candidatului;  cazare asigurata.

3 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja