Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma avand ca domeniu de activitate fabricarea de produse din domeniul mecanicii fine, angajeaza ELECTROMECANIC. Dintre produsele fabricate, amintim : •Conexiuni pentru diode de suprafata (de diverse dimensiuni micro-melf, mini-melf, melf, maxi-melf) •Conexiuni pentru diode clasice cu incapsulare DO35 si DO41 •Electrozi pentru capsula de aprindere de la airbag (diverse forme si dimensiuni) •Axe pentru disjunctoare (diverse diametre si lungimi) •Pini (diverse dimensiuni)

Cerinte

- Absolvent de liceu cu bacalaureat, de preferinta in domeniul electrotehnic - Permis de conducere cat. B - Domiciliul stabil in zona Pitesti-Mioveni, - Experienta min 5 ani. - Abilitati de: - Electrician intretinere, - Mentenanta prevenitiva si curativa la echipamente de productie si auxiliare, - Gestiune materii prime si materiale, - Lucru la PC. - Reprezinta avantaje: - Cunostinte de electronica si autmatica, - Abilitati de lucru cu stivuitorul. Se ofera: - Salariu atractiv, - Bonuri de masa si tichete cadou

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja