Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Supravegheaza, intretine si repara utilajele mecanice si electromecanice; -Schimba piesele uzate, intareste si curata contractele electrice, unge rulmentii, verifica tensiunea curelei de distributie; -Citeste si interpreteaza scheme electrice, mecanice si de automatizare, detecteaza disfunctionalitatile; -Responsabil pentru repararea mecanică de motoare electrice; -Ansamblare de motoare; -Reperare si debransare masini; -Decuplare si demontare a diferitor elemente pentru realizarea intretinerii (demontare de elemente mecanice necesara); -Identificarea problemelor de demaraj; -Repunerea in functiune si reglarea/testarea masinilor.

Cerinte

-E nevoie de persoane experimentate care pot depista si rezolva rapid eventuale probleme; -Flexibil; -Exact si precis; -Capabil de a lucra independent; -Trebuie sa ofere un produs finit bun; -Minim 5 ani experienta pe o pozitie similara; -Diploma sau calificare in domeniu; -Certificat pentru stivuitorist. Alte informaţii Nu se percepe nici un comision Exista posibilitatea de a lucra ore suplimentare Transport dus-intors platit

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja