Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Grupul de firme Movilift este prezent la nivel mondial și își desfășoară activitatea în Italia, România, Franța, Austria, Slovenia, Rusia, Emiratele Arabe Unite, Egipt, Maroc, Etiopia și Bangladesh. Suntem specializați în consultanța, proiectarea, montajul, modernizarea, mentenanța și service-ul instalațiilor de ridicat în general și ascensoarelor în special. În România, am încheiat cu succes peste 800 de colaborări din domenii diverse: HoReCa, sănătate, învățământ, rezidențial sau comercial.

Cerinte

Candidatul ideal - cunoștințe în domeniul electric și mecanic - abilități tehnice - experiență în domeniu Descrierea jobului - efectuarea lucrărilor de întreținere, reparații și înlocuire la echipamentele mecanice și electrice - depistarea și remedierea defecțiunilor

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai