Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie specializata in repararea automobilelor (multibrand) pentru persoane fizice, dar si pentru companii de leasing si companii de vanzari masini second-hand. Responsabilitati: •reparatii de ordin mecanic si electric •repararea de cutii de viteza, motoare, frane, suspensii etc. •reparatii la partea electrica: sistem de navigatie, ABS, EBS, aer conditionat, GPS •repararea farurilor, inlocuirea de cabluri •mentenanta periodica: schimb de ulei, filtre, cauciucuri etc. •folosirea testerelor marca BOSCH, precum si a altor marci de masini (cu exceptia Opel si Ford) •programarea vehiculelor folosind aparatele de diagnoza Avantaje: Salariu net de 1650 Euro net/luna •Angajarea in conditii legale, in conformitate cu legea belgiana; •Cazarea este asigurata contra sumei de 65€/saptamana; •Bonusuri, in conformitate cu legea belgiana; •Haine de lucru si incaltaminte de protectie. •Decontare drumului pana la valoarea de 125 euro.

Cerinte

Cerinte •experienta vasta in domeniu •experienta in reparatii de ordin mecanic si electric la diferite marci de masini Limbi straine: engleza, franceza sau germana – nivel mediu Educatie: Scoala profesionala Minim 10 ani experienta in domeniu

1 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja