Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

SC.INFOMUNCA.SRL recruteaza electromecanici cu experienta pentru o companie din Olanda!!! Nu percepem comision sau alte taxe!!! Oferta angajatorului : - Salarizare : 500-550 euro pe saptamana (in functie de experienta) / cazare si transport la /de la locul de munca asigurate de angajator. Descrierea postului: • Asigura functionarea corespunzatoare a echipamentelor de lucru in parametrii optimi • Implementeaza procedurile de mentenanta si interventii minimale conform cu procedurile si recomandarile furnizorilor de echipamente/service • Asigura respectarea timpilor de functionare, a intervalelor de revizii si service • Supervizeaza functionarea echipamentelor in timpul productiei • Raporteaza in sistemul informatic • Respecta si propune proceduri de lucru, imbunatatiri etc • Respecta standardele si legislatia in vigoare

Cerinte

Candidatul ideal : • experienta de minim 5 ani ca si electromecanic • studii superioare sau medii de profil (studiile superioare constituie un avantaj) • cunostinte de engleza nivel mediu • cunostinte operare PC, lucrul cu sisteme informatice de management al productiei constituie un avantaj • capacitate de invatare continua si de evolutie profesionala • disponibilitate de relocare in Olanda • permis de conducere • detinator de certificat VCA sau SCC

4 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai