Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-realizarea de lucrari de mentenanta la ehipamentele electro -mecanice din cadrul industriei metalurgice,industriei textile, industriei constructiilor , industriei de masini grele, industriei chimice -realizarea de instalatii electrice in constructii civile si industriale(alimentare,forta- monofazice,trifazice,executie bransamente electrice,confectionare si instalare panouri electrice,masuratori Pram,PLC) -montaj si intretinere utilaje,motoare(macarale,poduri rulante , lifturi,platforme ridicatoare,statii de concasare,benzi rulante,pompe electrice,strunguri,freze,raboteze, masini de tiparit) -cunostinte de mecanica,hidraulica,electronica -bobinare motoare electrice:motoare sincrone/asincrone -citirea planurilor tehnice

Cerinte

-capacitatea de integrare si cooperare in echipa, rezistenta la stress -disponibiltatea la o perioada indelungata de minim 6 luni -cunoasterea limbii franceze sau engleze la nivel conversational -capacitatea de identificare si solutionare a diferitelor disfunctionalitati aparute si remedierea problemelor aparute

3 pozitii disponibile 42 persoane au aplicat deja